E-porady
E-usługi oferowane Klientom Kancelarii skierowane są do osób, które chcą uzyskać poradę prawną lub pismo procesowe drogą elektroniczną. Pomoc prawna z wykorzystaniem Internetu jest udzielana przede wszystkim w sprawach o mniejszym stopniu skomplikowania i nie wymagających zapoznawania się z dokumentami (m.in. udzielanie odpowiedzi na zapytanie prawne, opracowywanie opinii prawnych, przygotowywanie nieskomplikowanych umów).

Formularz zgłoszeniowy


Jak działają e-porady?
1. Opis problemu

W celu skorzystania z pomocy należy skontaktować się z nami pod adresem e-mail: kancelaria@adwokatwasilewski.pl lub k.wasilewski@adwokatwasilewski.pl, bądź skorzystać z formularza kontaktowego (który zostaje automatycznie przesłany na adres e-mail wskazany powyżej). Przedstawiając opis problemu prawnego prosimy zwrócić uwagę na podanie prawidłowych danych, tj.: swojego adres e-mail i numeru telefonu. Cała korespondencja będzie przesyłana na podany przez Państwa adres e-mail.

2. Wycena e-porady

Wstępna wycena usługi zostanie dokonana po otrzymaniu szczegółowego opisu problemu. Możemy poprosić o doprecyzowanie zapytania prawnego lub o przedstawienie dodatkowych informacji, niezbędnych do właściwego wykonania usługi. Zarówno wycena, jak i ewentualne dodatkowe pytania są wysyłane na wskazany przez Klienta adres e-mail.

3. Płatność

Przed podjęciem decyzji o powierzeniu nam swojej sprawy otrzymacie Państwo całkowity koszt usługi prawnej. Rezygnacja po otrzymaniu wyceny nie wiąże się z jakimkolwiek obciążeniem finansowym. Po dokonaniu płatności na wskazany numer rachunku bankowego otrzymają Państwo pismo, bądź zostaną wykonane inne czynności objęte zleceniem.

Płatności można dokonać na rachunek bankowy Kancelarii:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

ul. Grunwaldzka 517 C/ 29, 62-064 Plewiska/Poznań

Numer rachunku bankowego:

Volkswagen Bank Polska

36 2130 0004 2001 0663 6773 0001

4. Realizacja usługi

Do realizacji zlecenia przystępujemy po otrzymaniu płatności lub przesłaniu na adres:
kancelaria@adwokatwasilewski.pl lub k.wasilewski@adwokatwasilewski.pl potwierdzenia dokonania przelewu. Przygotowany dokument w formacie pliku .pdf lub .doc zostanie wysłany w ustalonym wcześniej terminie na adres e-mail wskazany w formularzu, lub w wiadomości wysłanej bezpośrednio do Kancelarii.

Jak możemy Ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu napisz, kiedy możemy się z Tobą skontaktować.