Kancelaria adwokacka Konin

Zapraszamy osoby mieszkające w Koninie i okolicach do skorzystania z konsultacji prawnych w siedzibie naszej kancelarii lub w formie e-porad online. Jesteśmy kancelarią, która może pochwalić się wieloletnią praktyką zawodową i gronem zadowolonych klientów. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na etykę zawodową oraz zadowolenie osoby, która powierzyła nam swoje problemy np. związane ze spadkiem lub rozwodem. Nasze usługi obejmują zagadnienia z zakresu:

 

Prawa karnego

specjalizujemy się w obronie w postępowaniach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

 

Prawa cywilnego

zajmujemy się kompleksowym doradztwem w sprawach cywilnych. Opiniujemy umowy i reprezentujemy klienta w sprawach np. o ustanowienie służebności przesyłu za wynagrodzeniem od przedsiębiorstwa przesyłowego, odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorstwa przesyłowe (odszkodowania za słupy energetyczne, gazociągi, wodociągi, infrastrukturę telekomunikacyjną), w sporach z ubezpieczycielami z tytułu wypadków komunikacyjnych, w sporach z deweloperami i wykonawcami czy o roboty budowlane oraz prace remontowo – wykończeniowe.

Prawa pracy

pomagamy m.in w ustaleniu stosunku pracy, reprezentujemy poszkodowanych w sprawach dot. mobbingu, molestowania lub dyskryminacji w miejscu pracy. Pomagamy pracownikom odzyskać zaległe wynagrodzenia za pracę oraz pracę w godzinach nadliczbowych czy odszkodowanie za niesłuszne i bezzasadne zwolnienie z pracy

Prawa rodzinnego

pomagamy złożyć pozew o rozwód oraz wniosek o podział majątku wspólnego małżonków. Wspieramy w kwestiach, takich jak ustalenie alimentów i podwyższenie, uchylenie alimentów oraz prawa opieki nad dzieckiem.

 

Prawa spadkowego

udzielamy porad prawnych z zakresu prawa spadkowego oraz reprezentujemy klienta rozprawach sądowych w sprawach np. o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku oraz podział spadku.

 

Prawa gospodarczego i spółek handlowych

mamy doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom przy podejmowaniu decyzji związanych z prawną stroną prowadzonej działalności.

Konsultacje prawne – Konin

Poza wymienionymi obszarami, prowadzimy konsultacje dla właścicieli bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów. Użytkowanie dronów wiąże się z koniecznością znajomości przepisów i wytycznych Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Z powodu rosnącej popularności bezzałogowych statków powietrznych, które są coraz powszechniej używane do celów biznesowych oraz rekreacyjnych, konieczne było wprowadzenie regulacji, które zapewniłyby bezpieczeństwo w przestrzeni powietrznej. Specjalizujemy się w prawie dronów i prowadzimy szkolenia oraz wykłady dla osób zainteresowanych lataniem dronami.

Kancelaria adwokacka w Konie kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy są zainteresowani pomocą prawna w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Nasi klienci to właściciele małych, średnich i dużych firm, którym pomagamy w rejestracji spółek, reprezentowaniu przed sądem oraz przy opiniowaniu i sporządzaniu umów z kontrahentami.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail