Kancelaria adwokacka Kościan

Adwokat Kamil Wasilewski pomaga osobom indywidualnym zmagającym się z różnorakimi prawnymi problemami. Pomagamy w sprawach:

Prawo rodzinne

sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dziećmi.

Prawo karne

obrona w sprawach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawo spadkowe

reprezentowanie klientów indywidualnych przed sądami w sprawach spadkowych o stwierdzenie nabycia spadku, podział spadku, wykonanie zapisu, zachowek i inne.

Prawa rodzinnego

pomagamy złożyć pozew o rozwód oraz wniosek o podział majątku wspólnego małżonków. Wspieramy w kwestiach, takich jak ustalenie alimentów i podwyższenie, uchylenie alimentów oraz prawa opieki nad dzieckiem.

Prawa spadkowego

udzielamy porad prawnych z zakresu prawa spadkowego oraz reprezentujemy klienta rozprawach sądowych w sprawach np. o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku oraz podział spadku.

Prawa gospodarczego i spółek handlowych

mamy doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom przy podejmowaniu decyzji związanych z prawną stroną prowadzonej działalności.

Adwokat Kościan

Kancelaria świadczy również usługi prawne dla klientów biznesowych, w tym dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorców, właścicieli klubów fitness i spółek handlowych. Zakres oferty obejmuje bieżącą obsługę prawną, opiniowanie umów, reprezentowanie klienta lub klientów podczas negocjacji z kontrahentami, sporządzanie umów i regulaminów, reprezentowanie przed sądami oraz kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniej formy działalności i jej rejestracji.

Klientami kancelarii są kluby sportowe, siłownie, duże spółki handlowe oraz indywidualni przedsiębiorcy, którzy potrzebują profesjonalnej pomoc w podejmowaniu decyzji o podłożu prawnym.  Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, adwokat Kamil Wasilewski oferuje fachową pomoc prawną, w skład której wchodzi m.in: Kancelaria świadczy również usługi prawne dla klientów biznesowych, w tym dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorców, właścicieli klubów fitness i spółek handlowych.

Zakres oferty obejmuje bieżącą obsługę prawną, opiniowanie umów, reprezentowanie klienta lub klientów podczas negocjacji z kontrahentami, sporządzanie umów i regulaminów, reprezentowanie przed sądami oraz kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniej formy działalności i jej rejestracji. Klientami kancelarii są kluby sportowe, siłownie, duże spółki handlowe oraz indywidualni przedsiębiorcy, którzy potrzebują profesjonalnej pomoc w podejmowaniu decyzji o podłożu prawnym.

Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, adwokat Kamil Wasilewski oferuje fachową pomoc prawną w skład której wchodzi m.in:

  • Opiniowanie i sporządzanie umów
  • Reprezentowanie klienta przed sądem oraz organami administracyjnymi
  • Pomoc w założeniu i rejestracji działalności gospodarczej
  • Prowadzenie postępowań
  • Windykacja należności
  • Porady i konsultacje prawne
  • Przygotowywanie regulaminów, statutów, umów itp.

Zapraszamy mieszkańców Kościana i okolic do skorzystania z naszych usług. Istnieje również możliwość uzyskania e-porady. Konsultacje prawne bez wychodzenia z domu są wygodną opcją dla osób, które nie chcą lub nie mogą spotkać się z adwokatem bezpośrednio w kancelarii. W ten sposób, osoby zainteresowane konsultacjami zdalnymi, mogą uzyskać opinię, sporządzone pismo procesowe lub umowę.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail