Kancelaria adwokacka Kościan

Adwokat Kamil Wasilewski pomaga osobom indywidualnym zmagającym się z różnorakimi prawnymi problemami. Pomagamy w sprawach:

Prawa karnego 

specjalizujemy się w obronie w postępowaniach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawa cywilnego 

zajmujemy się kompleksowym doradztwem w sprawach cywilnych. Opiniujemy umowy i reprezentujemy klienta w sprawach np. o ustanowienie służebności przesyłu za wynagrodzeniem od przedsiębiorstwa przesyłowego, odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorstwa przesyłowe (odszkodowania za słupy energetyczne, gazociągi, wodociągi, infrastrukturę telekomunikacyjną), w sporach z ubezpieczycielami z tytułu wypadków komunikacyjnych, w sporach z deweloperami i wykonawcami czy o roboty budowlane oraz prace remontowo – wykończeniowe.

Prawa pracy 

pomagamy m.in w ustaleniu stosunku pracy, reprezentujemy poszkodowanych w sprawach dot. mobbingu, molestowania lub dyskryminacji w miejscu pracy. Pomagamy pracownikom odzyskać zaległe wynagrodzenia za pracę oraz pracę w godzinach nadliczbowych czy odszkodowanie za niesłuszne i bezzasadne zwolnienie z pracy

Prawa rodzinnego

pomagamy złożyć pozew o rozwód oraz wniosek o podział majątku wspólnego małżonków. Wspieramy w kwestiach, takich jak ustalenie alimentów i podwyższenie, uchylenie alimentów oraz prawa opieki nad dzieckiem.

Prawa spadkowego

udzielamy porad prawnych z zakresu prawa spadkowego oraz reprezentujemy klienta rozprawach sądowych w sprawach np. o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku oraz podział spadku.

Prawa gospodarczego i spółek handlowych

mamy doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom przy podejmowaniu decyzji związanych z prawną stroną prowadzonej działalności.

Adwokat Kościan

Kancelaria świadczy również usługi prawne dla klientów biznesowych, w tym dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorców, właścicieli klubów fitness i spółek handlowych. Zakres oferty obejmuje bieżącą obsługę prawną, opiniowanie umów, reprezentowanie klienta lub klientów podczas negocjacji z kontrahentami, sporządzanie umów i regulaminów, reprezentowanie przed sądami oraz kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniej formy działalności i jej rejestracji.

Klientami kancelarii są kluby sportowe, siłownie, duże spółki handlowe oraz indywidualni przedsiębiorcy, którzy potrzebują profesjonalnej pomoc w podejmowaniu decyzji o podłożu prawnym.  Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, adwokat Kamil Wasilewski oferuje fachową pomoc prawną, w skład której wchodzi m.in: Kancelaria świadczy również usługi prawne dla klientów biznesowych, w tym dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorców, właścicieli klubów fitness i spółek handlowych.

Zakres oferty obejmuje bieżącą obsługę prawną, opiniowanie umów, reprezentowanie klienta lub klientów podczas negocjacji z kontrahentami, sporządzanie umów i regulaminów, reprezentowanie przed sądami oraz kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniej formy działalności i jej rejestracji. Klientami kancelarii są kluby sportowe, siłownie, duże spółki handlowe oraz indywidualni przedsiębiorcy, którzy potrzebują profesjonalnej pomoc w podejmowaniu decyzji o podłożu prawnym.

Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, adwokat Kamil Wasilewski oferuje fachową pomoc prawną w skład której wchodzi m.in:

  • Opiniowanie i sporządzanie umów
  • Reprezentowanie klienta przed sądem oraz organami administracyjnymi
  • Pomoc w założeniu i rejestracji działalności gospodarczej
  • Prowadzenie postępowań
  • Windykacja należności
  • Porady i konsultacje prawne
  • Przygotowywanie regulaminów, statutów, umów itp.

Zapraszamy mieszkańców Kościana i okolic do skorzystania z naszych usług. Istnieje również możliwość uzyskania e-porady. Konsultacje prawne bez wychodzenia z domu są wygodną opcją dla osób, które nie chcą lub nie mogą spotkać się z adwokatem bezpośrednio w kancelarii. W ten sposób, osoby zainteresowane konsultacjami zdalnymi, mogą uzyskać opinię, sporządzone pismo procesowe lub umowę.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Masz problem prawny? Udzielimy Ci fachowej pomocy.