Kancelaria Adwokacka – Murowana Goślina

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego zapewnia fachowe wsparcie z zakresu prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa karnego, i innych dziedzin.

Zespół naszych specjalistów od lat zajmuje się rozwiązywaniem problemów o podłożu prawnym, z którymi zmagają się osoby prywatne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Zapraszamy do współpracy klientów z Murowanej Gośliny i okolic, jak również z innych części Polski.

Pomoc prawna ‒ Murowana Goślina

Każdego dnia rozwiązujemy wszelkiego typu problemy o podłożu prawnym, prowadzimy konsultacje, sporządzamy pisma procesowe, reprezentujemy klientów indywidualnych przed sądami. Zajmujemy się takimi dziedzinami, jak:

Prawo rodzinne

sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dziećmi.

Prawo cywilne

zajmujemy się sprawami nieruchomości, odszkodowań, sporami z deweloperami i wykonawcami, wypadki, windykacja należności.

Prawo spadkowe

zajmujemy się sprawami o uznanie spadkobiercy za niegodnego dziedziczenia, stwierdzenie nieważności testamentu, zachowek, stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku.

Prawo karne

obrona w sprawach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawo pracy

zapewniamy kompleksową obsługę pracodawców i pracowników w obszarze prawa pracy.

Prawo gospodarcze i spółek handlowych

oferujemy kompleksową obsługę osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek handlowych, stowarzyszeń i fundacji. Zapewniamy pełne wsparcie prawne od chwili wprowadzania podmiotu gospodarczego na rynek, po ewentualne zakończenie działalności.

Kluby fitness i siłownie

Jako jedna z nielicznych kancelarii adwokackich w Polsce, zapewniamy fachową pomoc prawną trenerom personalnym, siłowniom, klubom fitness, producentom i dostawcom sprzętu treningowego oraz oprogramowania do zarządzania klubem fitness. Zakres naszych usług między innymi obejmuje:

  • sporządzanie i opiniowanie umów z dostawcami sprzętu do ćwiczeń i suplementów,
  • sporządzanie i opiniowanie umów z trenerami personalnymi lub instruktorami fitness,
  • reprezentację przed organami administracji i sądami,
  • pomoc w wyborze optymalnej formy prawnej działalności,
  • i wiele innych.

 

Użytkownicy i właściciele dronów

Robienie zdjęć oraz nagrywanie filmików z wykorzystywaniem dronów zyskują coraz większą popularność ‒ ważne jednak, aby wymienione czynności prowadzone były zgodnie z przepisami prawa. Nasza kancelaria współpracuje również z właścicielami i użytkownikami dronów ‒ zapewniamy fachowe doradztwo, wyjaśniamy wątpliwe kwestie i udzielamy odpowiedzi na wszelkiego typu pytania.

 Zapraszamy do współpracy!

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail