Kancelaria adwokacka Oborniki

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego zapewnia kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych. Grono specjalistów zajmuje się między innymi prawem karnym, rodzinnym, spadkowym, odszkodowaniami, gospodarczym i spółek handlowych. Kancelaria gwarantuje wsparcie osobom indywidualnym, jak również spółkom prawa handlowego, osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, a także klubom fitness, podmiotom świadczącym usługi z wykorzystaniem dronów oraz spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym.

Kompleksowa pomoc prawna

W zależności od konkretnego przypadku oraz potrzeb klientów, zapewniamy jednorazowe konsultacje lub stałą obsługę prawną.

Klienci indywidualni

Prawo rodzinne

sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dziećmi.

Prawo karne

obrona w sprawach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawo spadkowe

reprezentowanie klientów indywidualnych przed sądami w sprawach spadkowych o stwierdzenie nabycia spadku, podział spadku, wykonanie zapisu, zachowek i inne.

Prawo cywilne

reprezentujemy klienta w sprawach np. o ustanowienie służebności przesyłu za wynagrodzeniem od przedsiębiorstwa przesyłowego, odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorstwa przesyłowe (odszkodowania za słupy energetyczne, gazociągi, wodociągi, infrastrukturę telekomunikacyjną), w sporach z ubezpieczycielami z tytułu wypadków komunikacyjnych, w sporach z deweloperami i wykonawcami czy o roboty budowlane oraz prace remontowo – wykończeniowe.

Właściciele dronów

kompleksowe doradztwo w zakresie użytkowania dronów.

Klienci biznesowi

Kluby fitness i siłownie

doradztwo w zakresie wyboru optymalnej formy prawnej działalności, pomoc w otworzeniu klubu fitness, szkolenia dla kadry klubu fitness i wiele innych.

Prawo gospodarcze i spółek handlowych

tworzenie spółek osobowych i kapitałowych oraz innych podmiotów gospodarczych, reprezentacja interesów przedsiębiorcy podczas postępowań toczących się przed sądami i innymi organami, opiniowanie umów gospodarczych oraz wiele innych.

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe

reprezentowanie interesów wspólnoty, zwoływanie zebrań właścicieli lokali, sporządzanie i opiniowanie statutów spółdzielni i wiele innych.

Wsparcie prawnika – Oborniki

Każdą ze spraw traktujemy w pełni indywidualnie. Rozpatrujemy wszystkie możliwości i opracowujemy optymalne rozwiązanie, w zrozumiały sposób odpowiadamy na pytania naszych klientów. Dbamy również o to, by rozmowy przebiegały w spokojnej, bezstresowej atmosferze.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości z zakresu kwestii prawnych, warto skorzystać z pomocy specjalisty, który udzieli szczegółowych wyjaśnień i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Działanie intuicyjne może przynieść bardzo przykre konsekwencje.

Zapraszamy do współpracy klientów z Obornik oraz innych miejscowości na terenie Wielkopolski

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail