Kancelaria Adwokacka w Puszczykowie

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego od lat zapewnia pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym z Puszczykowa i okolic.

Zespół naszych specjalistów zapoznaje się z problemem, dokładnie go analizuje, a następnie opracowuje optymalne rozwiązanie. Proponujemy zarówno jedno- bądź kilkurazowe konsultacje, jak i bieżącą obsługę prawną, sporządzamy pisma procesowe oraz reprezentujemy klientów przed sądami. Służymy wsparciem z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, spadkowego, pracy, karnego, gospodarczego i spółek handlowych.

Pomoc prawna ‒ Puszczykowo i okolice

Zapewniamy fachową pomoc z zakresu takich dziedzin, jak:

Prawo rodzinne

prowadzimy sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dziećmi.

Prawo cywilne

uczestniczymy w sporach z deweloperami i wykonawcami, ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, z ubezpieczycielami z tytułu wypadków komunikacyjnych. Zajmujemy się windykacją należności od dłużnika, sprawami o zapłatę kary umownej oraz wieloma innymi.

Prawo karne

uczestniczymy we wszystkich etapach, wszystkich postępowań karnych, reprezentujemy oskarżycieli prywatnych w sprawach z oskarżenia prywatnego, sporządzamy prywatne akty oskarżenia, reprezentujemy osoby pokrzywdzone. Prowadzimy sprawy dotyczące postępowań gospodarczych, sprawy nieletnich, sprawy karne skarbowe, korupcyjne, dotyczące przestępstw narkotykowych, błędów w sztuce lekarskiej, wypadków komunikacyjnych.

Prawo spadkowe

prowadzimy sprawy o zachowek, dotyczące działu spadku uznania spadkobiercy za niegodnego dziedziczenia, wyłączenia małżonka od dziedziczenia, stwierdzenia nieważności testamentu i inne.

Prawo pracy

zapewniamy doradztwo oraz zastępstwo prawne pracowników i pracodawców w sprawach dotyczących ochrony trwałości stosunku pracy oraz praw pracowników, dyskryminacji, wypadków przy pracy. Zapewniamy reprezentację zewnętrzną przed organami administracji lub sądami.

Wsparcie prawne dla branży sportowej i użytkowników dronów

Nasza kancelaria adwokacka, jako jedna z nielicznych w Polsce zapewnia fachowe wsparcie prawne klubom fitness, siłowniom, trenerom personalnym, producentom i dostawcom sprzętu treningowego oraz oprogramowania do zarządzania klubem fitness.

Służymy też wsparciem prawnym z zakresu zgodnego z prawem użytkowania dronów.

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu. Udzielimy szczegółowej odpowiedzi.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail