Kancelaria adwokacka Słupca

Kancelaria adwokacka Kamil Wasilewski pomaga osobom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów prawnych. Pomagamy w sprawach:

Prawa karnego

specjalizujemy się w obronie interesów klientów w trakcie postępowań karnych i reprezentujemy ofiary dotknięte przestępstwem. Zajmujemy się prowadzeniem spraw dotyczących: odroczenia wykonania kary, zawieszenia wykonania kary, dozoru elektronicznego oraz warunkowego, przedterminowego zwolnienia z odbywania kary.

Prawa cywilnego

działania naszej kancelarii obejmują kompleksowe doradztwo w sprawach z powództwa cywilnego. Zajmujemy się opiniowaniem umów i reprezentacją interesów klienta w sprawach obejmujących ustanowienie służebności przesyłu za wynagrodzeniem od przedsiębiorstwa przesyłowego, podczas procesów w sprawie odszkodowania za bezprawne korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorstwa przesyłowe, w sporach z ubezpieczycielami z tytułu wypadków komunikacyjnych, w konfliktach z deweloperami i wykonawcami, roboty budowlane i prace wykończeniowe.

Prawa pracy

pomagamy m.in w ustaleniu stosunku pracy, reprezentujemy poszkodowanych w sprawach dot. mobbingu, molestowania lub dyskryminacji w miejscu pracy. Pomagamy pracownikom wyegzekwować zaległe wynagrodzenia oraz pracę w godzinach nadprogramowych. Ponadto reprezentujemy interesy klientów w sprawach o odszkodowanie za nieuzasadnione zwolnienie z pracy.

Prawa rodzinnego

pomagamy w złożeniu pozwu o rozwód i wniosków o podział wspólnego majątku. Wspieramy w kwestiach takich jak: ustalenie alimentów i ich podwyższenie lub uchylenie oraz ustanowienie prawa opieki nad dzieckiem.

Prawa spadkowego

udzielamy całościowych porad prawnych, obejmujących aspekty prawa spadkowego, reprezentujemy interesy klientów w trakcie rozpraw sądowych w sprawach jak np. o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku oraz podział spadku.

Prawa gospodarczego i spółek handlowych

mamy doświadczenie w doradzaniu przedsiębiorcom przy podejmowaniu decyzji dotyczących prawnych aspektów funkcjonowania działalności gospodarczej. 

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku pozwala nam świadczyć wachlarz usług prawnych na wysokim poziomie, ze szczególnym naciskiem na etykę zawodową.

Wsparcie prawne dla podmiotów gospodarczych

Nasza kancelaria adwokacka w Słupcy świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń, spółek handlowych, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Specjalizujemy się w obsłudze klubów fitness i siłowni. Wśród oferowanych usług adresowanych do podmiotów gospodarczych, znajduje się m.in:

  • Doradztwo w początkowym etapie kształtowania się działalności, w tym wybór formy prawnej oraz pomoc od strony formalnej i prawnej na każdym etapie zakładania firmy lub spółki
  • Tworzenie umów, regulaminów i innych pism prawnych
  • Windykacja należności
  • Reprezentowanie przed organami administracyjnymi oraz w negocjacjach z klientami
  • Konstruowanie projektów uchwał
  • Udzielanie porad prawnych i opiniowanie umów

Pomagamy na każdym etapie działalności firmy, a także wspieramy proces rejestracji przedsiębiorstwa od strony prawnej. Każda czynność, którą podejmujemy jest podyktowana dobrem klienta i jego biznesu, dlatego działamy wyłącznie na korzyść klienta z zachowaniem litery obowiązującego prawa.

Oferujemy reprezentowanie właściciela firmy nie tylko przed sądami i pozostałymi organami nadzorczymi, ale również w kontaktach z kontrahentami oraz przedstawicielami innych podmiotów gospodarczych.

Konsultacje prawne – Słupca

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze zainteresowane poradą lub obsługą prawną. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę oraz udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail