Kancelaria adwokacka Szamotuły

Kancelaria adwokacka Kamil Wasilewski pomaga osobom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów prawnych. 

Adwokat Szamotuły – Wsparcie prawne dla podmiotów gospodarczych

Nasza kancelaria adwokacka w Szamotułach świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń, spółek handlowych, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Specjalizujemy się w obsłudze klubów fitness i siłowni.

Wśród oferowanych usług adresowanych do podmiotów gospodarczych, znajduje się m.in:

  • Doradztwo w początkowym etapie kształtowania się działalności, w tym wybór formy prawnej oraz pomoc od strony formalnej i prawnej na każdym etapie zakładania firmy lub spółki
  • Tworzenie umów, regulaminów i innych pism prawnych
  • Windykacja należności
  • Reprezentowanie przed organami administracyjnymi oraz w negocjacjach z klientami
  • Konstruowanie projektów uchwał
  • Udzielanie porad prawnych i opiniowanie umów

Pomagamy na każdym etapie działalności firmy, a także wspieramy proces rejestracji przedsiębiorstwa od strony prawnej. Każda czynność, którą podejmujemy jest podyktowana dobrem klienta i jego biznesu, dlatego działamy wyłącznie na korzyść klienta z zachowaniem litery obowiązującego prawa.

Oferujemy reprezentowanie właściciela firmy nie tylko przed sądami i pozostałymi organami nadzorczymi, ale również w kontaktach z kontrahentami oraz przedstawicielami innych podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze zainteresowane poradą lub obsługą prawną. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę oraz udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Masz problem prawny? Udzielimy Ci fachowej pomocy.