Kancelaria adwokacka Szamotuły

Kancelaria adwokacka Kamil Wasilewski pomaga osobom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów prawnych. 

Adwokat Szamotuły – Wsparcie prawne dla podmiotów gospodarczych

Nasza kancelaria adwokacka w Szamotułach świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń, spółek handlowych, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Specjalizujemy się w obsłudze klubów fitness i siłowni.

Wśród oferowanych usług adresowanych do podmiotów gospodarczych, znajduje się m.in:

  • Doradztwo w początkowym etapie kształtowania się działalności, w tym wybór formy prawnej oraz pomoc od strony formalnej i prawnej na każdym etapie zakładania firmy lub spółki
  • Tworzenie umów, regulaminów i innych pism prawnych
  • Windykacja należności
  • Reprezentowanie przed organami administracyjnymi oraz w negocjacjach z klientami
  • Konstruowanie projektów uchwał
  • Udzielanie porad prawnych i opiniowanie umów

Pomagamy na każdym etapie działalności firmy, a także wspieramy proces rejestracji przedsiębiorstwa od strony prawnej. Każda czynność, którą podejmujemy jest podyktowana dobrem klienta i jego biznesu, dlatego działamy wyłącznie na korzyść klienta z zachowaniem litery obowiązującego prawa.

Oferujemy reprezentowanie właściciela firmy nie tylko przed sądami i pozostałymi organami nadzorczymi, ale również w kontaktach z kontrahentami oraz przedstawicielami innych podmiotów gospodarczych.

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze zainteresowane poradą lub obsługą prawną. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę oraz udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail