Kancelaria adwokacka Wągrowiec

Kancelaria Adwokacka Kamila Wasilewskiego świadczy usługi prawne na terenie Wągrowca i okolic dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pomaga w sprawach związanych z:

Prawa karnego 

specjalizujemy się w obronie w postępowaniach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawa cywilnego 

zajmujemy się kompleksowym doradztwem w sprawach cywilnych. Opiniujemy umowy i reprezentujemy klienta w sprawach np. o ustanowienie służebności przesyłu za wynagrodzeniem od przedsiębiorstwa przesyłowego, odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorstwa przesyłowe (odszkodowania za słupy energetyczne, gazociągi, wodociągi, infrastrukturę telekomunikacyjną), w sporach z ubezpieczycielami z tytułu wypadków komunikacyjnych, w sporach z deweloperami i wykonawcami czy o roboty budowlane oraz prace remontowo – wykończeniowe.

Prawa pracy 

pomagamy m.in w ustaleniu stosunku pracy, reprezentujemy poszkodowanych w sprawach dot. mobbingu, molestowania lub dyskryminacji w miejscu pracy. Pomagamy pracownikom odzyskać zaległe wynagrodzenia za pracę oraz pracę w godzinach nadliczbowych czy odszkodowanie za niesłuszne i bezzasadne zwolnienie z pracy

Prawem karnym

adwokat Kamil Wasilewski reprezentuje klientów oskarżonych o popełnienie przestępstwa lub pokrzywdzonych przestępstwem, pomaga im przygotować się do rozprawy, sporządza apelacje i wspiera w postępowaniu przed prokuratorem lub sądem.

Prawem spadkowym

doradza klientom w sprawach dotyczących dziedziczenia, testamentu, podziału spadku lub zachowu itp.

Adwokat Wągrowiec

Kompleksowe usługi dedykowane klientom biznesowym obejmują bieżącą obsługę prawną, opiniowanie porozumień lub umów, reprezentowanie przed organami administracyjnymi, sądowymi oraz kontrahentami i współpracownikami. Kancelaria szybko i fachowo udziela porad prawnych oraz doradza w sprawach o podłożu prawnym.

Zapraszamy mieszkańców Wągrowca do wizyty w naszej kancelarii lub skorzystanie z usługi e-porady, która umożliwia uzyskanie porady prawnej na odległość.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Masz problem prawny? Udzielimy Ci fachowej pomocy.