Kancelaria adwokacka Wągrowiec

Kancelaria Adwokacka Kamila Wasilewskiego świadczy usługi prawne na terenie Wągrowca i okolic dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pomaga w sprawach związanych z:

Prawo rodzinne

sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dziećmi.

Prawo karne

obrona w sprawach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawo spadkowe

reprezentowanie klientów indywidualnych przed sądami w sprawach spadkowych o stwierdzenie nabycia spadku, podział spadku, wykonanie zapisu, zachowek i inne.

Prawem karnym

adwokat Kamil Wasilewski reprezentuje klientów oskarżonych o popełnienie przestępstwa lub pokrzywdzonych przestępstwem, pomaga im przygotować się do rozprawy, sporządza apelacje i wspiera w postępowaniu przed prokuratorem lub sądem.

Prawem spadkowym

doradza klientom w sprawach dotyczących dziedziczenia, testamentu, podziału spadku lub zachowu itp.

Adwokat Wągrowiec

Kompleksowe usługi dedykowane klientom biznesowym obejmują bieżącą obsługę prawną, opiniowanie porozumień lub umów, reprezentowanie przed organami administracyjnymi, sądowymi oraz kontrahentami i współpracownikami. Kancelaria szybko i fachowo udziela porad prawnych oraz doradza w sprawach o podłożu prawnym.

Zapraszamy mieszkańców Wągrowca do wizyty w naszej kancelarii lub skorzystanie z usługi e-porady, która umożliwia uzyskanie porady prawnej na odległość.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail