Kancelaria adwokacka Wolsztyn

 

Zapraszamy osoby mieszkające w Wolsztynie i okolicach do skorzystania z konsultacji prawnych w siedzibie naszej kancelarii lub w formie e-porad online. Jesteśmy kancelarią, która może pochwalić się wieloletnią praktyką zawodową i gronem zadowolonych klientów. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na etykę zawodową oraz zadowolenie osoby, która powierzyła nam swoje problemy np. związane ze spadkiem lub rozwodem. Nasze usługi obejmują zagadnienia z zakresu:

Prawo rodzinne

sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, podział majątku, sprawy o alimenty, o opiekę nad dziećmi, ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dziećmi.

Prawo karne

obrona w sprawach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawo spadkowe

reprezentowanie klientów indywidualnych przed sądami w sprawach spadkowych o stwierdzenie nabycia spadku, podział spadku, wykonanie zapisu, zachowek i inne.

Prawa karne

specjalizujemy się w obronie w postępowaniach karnych oraz reprezentujemy osoby pokrzywdzone przestępstwami. Prowadzimy również sprawy o: odroczenie wykonania kary, zawieszenie wykonania kary, dozór elektroniczny oraz warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary.

Prawa spadkowe

udzielamy porad prawnych z zakresu prawa spadkowego oraz reprezentujemy klienta rozprawach sądowych w sprawach np. o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku oraz podział spadku.

Prawa gospodarczego i spółek handlowych

mamy doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom przy podejmowaniu decyzji związanych z prawną stroną prowadzonej działalności.

Adwokat Wolsztyn

Poza wymienionymi obszarami, prowadzimy konsultacje dla właścicieli bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów. Użytkowanie dronów wiąże się z koniecznością znajomości przepisów i wytycznych Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Z powodu rosnącej popularności bezzałogowych statków powietrznych, które są coraz powszechniej używane do celów biznesowych oraz rekreacyjnych, konieczne było wprowadzenie regulacji, które zapewniłyby bezpieczeństwo w przestrzeni powietrznej. Specjalizujemy się w prawie dronów i prowadzimy szkolenia oraz wykłady dla osób zainteresowanych lataniem dronami.

Kancelaria adwokacka w Wolsztynie kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy są zainteresowani pomocą prawna w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Nasi klienci to właściciele małych, średnich i dużych firm, którym pomagamy w rejestracji spółek, reprezentowaniu przed sądem oraz przy opiniowaniu i sporządzaniu umów z kontrahentami.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail