Kancelaria adwokacka Września

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego zapewnia kompleksową pomoc wszystkim osobom zmagającym się z problemami prawnymi. Nasz zespół od lat służy wsparciem osobom fizycznych oraz podmiotom gospodarczym z Wrześni i okolic, jak również z innych miejscowości na terenie Polski.

Szczerość, spokojna rozmowa i indywidualne podejście to jedne z wielu czynników, które wyróżniają nas w środowisku adwokackim. Wielodziedzinowość oraz ciągły rozwój umożliwiają nam najskuteczniejsze rozwiązywanie różnego typu problemów natury prawnej.

Oprócz konsultacji przeprowadzanych w naszej kancelarii udzielamy też porad online.

Wielodziedzinowość w parze z profesjonalizmem

Pasja i wieloletnie doświadczenie skutecznie przyczyniają się do rozwiązywania podejmowanych przez nas spraw. Prawo nie tylko reguluje porządek w społeczności – to bardzo bogata i najbliższa dziedzina w naszym codziennym funkcjonowaniu.

Zawsze pilnujemy, żeby móc pomóc w sprawach, które powstają poprzez ciągłą ewolucję w dobie zaawansowanych technologii cyfrowych – za przykład mogą posłużyć konsultacje, dotyczące używania dronów w przestrzeni publicznej. Dla klienta indywidualnego oferujemy porady i usługi z dziedzin takich jak:

  • prawo karne
  • prawo spadkowe (m.in. testament, zachowek, podział spadku)
  • prawo rodzinne (m.in. rozwody, separacje, postępowania alimentacyjne, podział majątku wspólnego; odebranie i ograniczenie władzy rodzicielskiej)
  • prawo pracy (m.in. wypadki przy pracy, mobbing, dyskryminacja, zapłata zaległego wynagrodzenia;niekonsekwencje wynikające z warunków umowy)
  • prawo cywilne – umowy, odszkodowania, spory z deweloperami, sprawy nieruchomości;
  • problemy dla branży sportowej i fitness (tj. opiniowanie i sporządzanie umów, ochrona prawna planów treningowych i żywieniowych)

W zakresie branży biznesowej możemy zaoferować konsultacje dotyczące

  • prawnych aspektów prowadzenia klubów fitness i siłowni
  • funkcjonowania wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
  • prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych

 

Konsultacje prawne – Września

Udzielamy konsultacji prawnych osobom fizycznym, jak również klubom fitness, studiom treningowym, dostawcom i producentom sprzętu treningowego., reprezentujemy interesy klientów w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej.

Jeżeli jednak nie moglibyśmy się spotkać na żywo, to mimo wszystko zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji – gorąco zachęcamy do wypełniania formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej oraz do skorzystania z porady via online.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail