E-porady

E-usługi oferowane Klientom Kancelarii skierowane są do osób, które chcą uzyskać poradę prawną lub pismo procesowe drogą elektroniczną. Pomoc prawna z wykorzystaniem Internetu jest udzielana przede wszystkim w sprawach o mniejszym stopniu skomplikowania i nie wymagających zapoznawania się z dokumentami (m.in. udzielanie odpowiedzi na zapytanie prawne, opracowywanie opinii prawnych, przygotowywanie nieskomplikowanych umów).

Formularz zgłoszeniowy


Jak działają e-porady?

1. Opis problemu
W celu skorzystania z pomocy należy skontaktować się z nami pod adresem e-mail: kancelaria@adwokatwasilewski.pl lub k.wasilewski@adwokatwasilewski.pl , bądź skorzystać z formularza kontaktowego (który zostaje automatycznie przesłany na adres e-mail wskazany powyżej). Przedstawiając opis problemu prawnego prosimy zwrócić uwagę na podanie prawidłowych danych tj.: adres e-mail i numer telefonu. Na adres e-mail przesyłana będzie cała korespondencja.
2. Wycena e-porady
Po otrzymaniu szczegółowego opisu problemu, zostanie wykonana wstępna wycena usługi. Istnieje także możliwość, że poprosimy o doprecyzowanie zapytania prawnego lub o przedstawienie dodatkowych informacji, niezbędnych do właściwego wykonania usługi. Zarówno wycena, jak i ewentualne dodatkowe pytania są wysyłane na wskazany przez Klienta adres e-mail.
3. Płatność

Po dokonaniu płatności na wskazany numer rachunku bankowego otrzymają Państwo pismo bądź zostaną wykonane inne czynności objęte zleceniem. Przed podjęciem decyzji o powierzeniu nam swojej sprawy otrzymacie Państwo całkowity koszt usługi prawnej. Rezygnacja po otrzymaniu wyceny nie wiąże się z poniesieniem żadnego obciążenia finansowego.

Płatności można dokonać na rachunek bankowy Kancelarii:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski
ul. Grunwaldzka 517 C/ 29, 62-064 Plewiska/Poznań
Numer rachunku bankowego: 36 2130 0004 2001 0663 6773 0001

4. Realizacja usługi

Po otrzymaniu płatności lub przesłaniu na adres: kancelaria@adwokatwasilewski.pl lub k.wasilewski@adwokatwasilewski.pl potwierdzenia dokonania przelewu, przystępujemy do realizacji zlecenia. Przygotowany dokument w formacie pliku .pdf lub .doc zostanie wysłany w ustalonym wcześniej terminie na adres e-mail wskazany w formularzu lub wiadomości wysłanej bezpośrednio do Kancelarii.

Jak możemy Ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu napisz, kiedy możemy się z Tobą skontaktować.