Kancelaria Adwokacka w Grodzisku Wielkopolskim

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego zapewnia kompleksową pomoc osobom borykającym się z różnego typu problemami o podłożu prawnym. Nasz zespół służy wsparciem w przypadku spraw regulowanych przez prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo karne, prawo spadkowe czy prawo pracy.

Od lat współpracujemy z klientami biznesowymi ‒ spółkami prawa handlowego, osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, klubami fitness, studiami treningowymi, podmiotami świadczącymi usługi z wykorzystaniem dronów, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi oraz osobami prywatnymi.

Adwokat Grodzisk Wielkopolski – Kompleksowa pomoc prawna

Zapewniamy kompleksową pomoc w wielu kwestiach, każdą sprawę dokładnie analizujemy, wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i proponujemy optymalne rozwiązanie.
Oferujemy stałą obsługę prawną, udzielamy porad, sporządzamy pisma procesowe, reprezentujemy klientów indywidualnych przed sądami.

Kluby fitnes i siłownie

jako jedna z nielicznych kancelarii w Polsce zajmujemy się obsługą prawną podmiotów z branży fitness czyli klubów, siłowni, producentów i dostawców sprzętu treningowego oraz oprogramowania do zarządzania klubem fitness. Zapewniamy wsparcie zarówno podczas czynności umożliwiających rozpoczęcie działalności, jak i jej prowadzenia, wykonujemy też programy naprawcze.

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe

zajmujemy się sporządzaniem i opiniowaniem statutów spółdzielni, rejestracją spółdzielni w Krajowym Rejestrze Sądowym. i innymi kwestiami.

Osoby fizyczne 

zajmujemy się całym szeregiem spraw regulowanych przez prawo cywilne, między innymi takimi, jak windykacja należności od dłużnika, spory z deweloperami i wykonawcami, ochrona dóbr osobistych i zapłata zadośćuczynienia oraz wiele innych

Użytkownicy dronów

zapewniamy konsultacje z zakresu zgodnego z prawem użytkowania dronów.

Nasza kancelaria współpracuje również z osobami prywatnymi ‒ zapewniamy pomoc z zakresu takich dziedzin, jak:

Prawo rodzinne

sprawy rozwodowe, sprawy o podział majątku wspólnego małżonków, sprawy o separację, sprawy o unieważnienie małżeństwa, sprawy o alimenty, sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem oraz inne.

Prawo cywilne

zajmujemy się sprawami o ochronę dóbr osobistych i zapłatę zadośćuczynienia, odszkodowawcze, sprawami o zapłatę kary umownej, sporami o roboty budowlane oraz prace remontowo-wykończeniowe, zasiedzenie własności nieruchomości i innymi.

Prawo karne

zajmujemy się obroną oskarżonego oraz reprezentowaniem pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym przez policję, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne i inne organy posiadające uprawnienia dochodzeniowo-śledcze. Zapewniamy też fachowe wsparcie w postępowaniu sądowym oraz wykonawczym.

Prawo spadkowe

zajmujemy się takimi sprawami, jak zachowek, podział spadku, stwierdzenie nieważności testamentu, dziedziczenie gospodarstw rolnych i wieloma innymi.

Prawo pracy

oferujemy kompleksową obsługę pracowników i pracodawców, zajmujemy się między innymi sprawami dotyczącymi rozwiązania stosunku pracy, zapłaty za pracę w godzinach nadliczbowych, oraz praw pracowników, mobbingu, świadczeń pracowniczych i wieloma innymi.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej kancelarii zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych odpowiedzi.

Zapraszamy do współpracy osoby z Grodziska Wielkopolskiego i okolic.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail