Kancelaria Adwokacka w Śremie

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego świadczy usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Zespół naszych specjalistów zapewnia stałą obsługę prawną oraz udziela doraźnych konsultacji ‒ w tym konsultacji online. Co więcej, biegle posługujemy się językiem angielskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc osobom z zagranicy.

Zakres naszych usług obejmuje różne dziedziny prawa, a przede wszystkim prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo karne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo dronów, prawo gospodarcze i spółek handlowych. Od lat nasz zespół pomaga osobom, które borykają się z różnego typu problemami o podłożu prawnym. Każdego dnia dbamy o to, by klienci czuli się w naszej kancelarii bezpiecznie i komfortowo, dokładnie i w zrozumiały sposób tłumaczymy każdą kwestię, zapewniamy bezpieczeństwo danych i kierujemy się zasadami etyki.

Każdą z powierzonych nam spraw rozpatrujemy indywidualnie, dokładnie ją analizujemy i opracowujemy optymalne rozwiązanie.

Adwokat Śrem – Zakres usług naszej kancelarii

Zespół naszych adwokatów współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z klientami biznesowymi. Jako jedna z nielicznych kancelarii w Polsce zapewniamy kompleksową obsługę prawną osób działających w branży sportu i fitnessu oraz użytkowników dronów.

Klienci indywidualni

Prawa pracy

nasi adwokaci zapewniają fachowe wsparcie zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi ochrony trwałości stosunku pracy oraz praw pracowników, wypadkami przy pracy, dyskryminacją w zatrudnieniu i wieloma innymi.

Prawa rodzinnego

podejmujemy się spraw o separację i rozwód, podział majątku wspólnego, rozdzielność majątkową, unieważnienie małżeństwa, zaprzeczenie i ustalenie macierzyństwa, alimenty, ustalenie bądź ograniczenie kontaktów z dziećmi i wiele innych

Prawa cywilne

zajmujemy się całym szeregiem spraw regulowanych przez prawo cywilne, między innymi takimi, jak windykacja należności od dłużnika, spory z deweloperami i wykonawcami, ochrona dóbr osobistych i zapłata zadośćuczynienia oraz wiele innych

Prawa karne

zapewniamy kompleksową obsługę we wszystkich sprawach i na każdym etapie ‒ zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i sądowym i apelacyjnym oraz wykonawczym. Zajmujemy się obroną osób pokrzywdzonych, jak również obwinionego.

Prawa spadkowe

zajmujemy się takimi sprawami, jak spadek, podział spadku, zachowek, dziedziczenie gospodarstw rolnych, stwierdzenie nieważności testamentu i inne.

Ponadto, współpracujemy z trenerami personalnymi, instruktorami fitness i osobami chcącym wykonywać takie zawody. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie uzyskania odpowiednich uprawnień, przygotowania i opiniowania umów z klientami czy ochrony prawnej planów treningowych i żywieniowych.

Kolejną częścią naszych usług jest wsparcie dla użytkowników dronów, zapewniamy doradztwo z zakresu lotów dronami oraz korzystania z wymienionych urządzeń zgodnie z przepisami prawa.

Klienci biznesowi

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe

zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości oraz spółdzielni mieszkaniowych. Zajmujemy się sporządzaniem i opiniowaniem statutów spółdzielni, reprezentacją organów spółdzielni przed sądem i wieloma innymi kwestiami.

Branża fitness

 

współpracujemy z klubami fitness, siłowniami, jak również z producentami i dostawcami sprzętu treningowego i oprogramowania do zarządzania klubem fitness. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności.

Jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki handlowe, fundacje i stowarzyszenia

zakres naszych usług obejmuje przygotowywanie projektów umów, statutów, aktów założycielskich, windykację należności od kontrahentów, sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych i wiele innych.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Dokładnie omówimy każdą kwestię i wyjaśnimy wątpliwości. Zapraszamy do współpracy klientów ze Śremu i okolic.

KLIENCI BIZNESOWI

KLIENCI INDYWIDUALNI

NASZE Blogi

BLOG KANCELARII

PRAWO DLA FITNESSU

LATAM DRONEM

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. + 48 503-070-837

Powiązane strony

MASZ PROBLEM PRAWNY? UDZIELIMY CI FACHOWEJ PORADY

Celem nawiązania kontaktu z Kancelarią prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się poniżej, telefon lub wiadomość e-mail