O nas
Kamil Wasilewski

Kamil Wasilewski

Adwokat

Jestem adwokatem z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2010 roku jestem członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Od 2014 roku prowadzę własną kancelarię adwokacką.

W pracy zawodowej pomagam przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes. Specjalizuję się przede wszystkim w doradztwie prawnym dla podmiotów z branży fitness, m.in. klubów fitness, studiów treningowych, dostawców i producentów sprzętu treningowego. Wspieram klientów w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Jestem autorem bloga prawniczego Prawo dla Fitnessu. Publikuję również dla czasopism takich jak Body Life, Trainer czy Perfect Body. Jestem uczestnikiem i prelegentem największych branżowych konferencji w kraju (m.in. Kongres Bodylife, Kongres FEM, FIWE czy Kongres Fit-Expo Trendy i Innowacje).
Jako adwokat zapewniam kompleksowy wachlarz usług w zakresie prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych. Regularnie biorę udział w negocjacjach, obsługuję procedurę tworzenia spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń oraz zajmuję się ich bieżącą obsługą prawną. Wśród moich klientów znajdują się m.in. wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Z powodzeniem uczestniczę również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. W kręgu moich zainteresowań pozostają również prawne aspekty związane z użytkowaniem dronów (blog prawniczy Latam dronem).

W ramach dodatkowej działalności pełnię również funkcję Sędziego Sądu Dyscyplinarnego Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. W trakcie współpracy proponuję klientom rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz ponadto potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych
rozwiązań.

e-mail: kancelaria@adwokatwasilewski.pl
tel: 503 070 837

                   

Adrianna Blumczyńska-Kaczmarek

Adrianna Blumczyńska-Kaczmarek

Adwokat

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2011 roku jestem członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.
W mojej codziennej pracy wspieram swoich Klientów w sprawach cywilnych, w tym związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Regularnie reprezentuję Klientów w postępowaniach przed sądami, organami administracyjnymi oraz w postępowaniach egzekucyjnych. Opiniuję liczne umowy, sporządzam opinie prawne, udzielam porad prawnych oraz pomagam Klientom w wynegocjowaniu dla nich jak najlepszych warunków transakcji lub zakończenia powstałego sporu. Od 2015 roku zajmuję się stałą, bieżącą obsługą prawną jednej z poznańskich uczelni wyższych. Współpraca z podmiotami  5 leczniczymi umożliwiła mi poszerzenie praktyki w kierunku prawa medycznego, farmaceutycznego oraz
prawnych aspektów badań naukowych. Mam również doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych. Nie dzielę spraw na mniej i bardziej ważne, do każdej podchodzę indywidualnie. Na bieżąco monitoruję prowadzone postępowania, dzięki czemu mój Klient ma pewność, że jest obsługiwany fachowo i z należytą starannością, zaś jego sprawa nie jest jedną z wielu.

e-mail: kancelaria@bk-adwokaci.pl
tel: 667 909 331

                   

Jak możemy Ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu napisz, kiedy możemy się z Tobą skontaktować.