O nas
Kamil Wasilewski

Kamil Wasilewski

Adwokat

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2010 roku jestem członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Obecnie również pełnię funkcję Sędziego Sądu Dyscyplinarnego Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. W latach 2017/2018 byłem słuchaczem Szkoły Praw Własności Intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie.

W pracy zawodowej pomagam  przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes. Specjalizuję się przede wszystkim w doradztwie prawnym dla podmiotów z branży fitness m.in. klubów fitness, studiów treningowych, dostawców i producentów sprzętu treningowego. Podmioty te wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Jestem autorem bloga prawniczego Prawo dla Fitnessu. Publikuję również dla czasopism takich jak Body Life, Trainer czy Perfect Body.  Jestem uczestnikiem i prelegentem największych branżowych konferencji w kraju takich jak m.in. Kongres Bodylife, Kongres FEM, FIWE czy Kongres Fit-Expo Trendy i Innowacje.

W kręgu moich zainteresowań pozostają również aspekty prawne związane z użytkowaniem dronów. Pomagam również w sprawach karnych. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych.

Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

e-mail: kancelaria@adwokatwasilewski.pl
mobile: 503 070 837

                   

Adrianna Blumczyńska-Kaczmarek

Adrianna Blumczyńska-Kaczmarek

Adwokat

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2011 roku jestem członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

W mojej codziennej pracy wspieram swoich Klientów w sprawach cywilnych, w tym związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym, jak również prowadzę postępowania dotyczące nieruchomości oraz z zakresu prawa karnego. Ponadto, współpraca z podmiotami leczniczymi pozwoliła mi rozszerzyć moją praktykę w kierunku prawa medycznego, farmaceutycznego oraz prawnych aspektów badań naukowych. Opiniuję liczne umowy, sporządzam opinie prawne, udzielam porad prawnych oraz pomagam Klientom w wynegocjowaniu dla nich jak najlepszych warunków transakcji lub zakończenia powstałego sporu.

Od 2015 roku na stałe współpracuję z jedną z poznańskich uczelni wyższych, dla której wykonuję bieżącą obsługę prawną.

Moich Klientów reprezentuję w postępowaniach przed sądami, organami administracyjnymi, organami ścigania oraz w postępowaniach egzekucyjnych.

Nie dzielę spraw na te ważne i mniej, bo do każdej podchodzę indywidualnie, monitoruję na bieżąco prowadzone postępowania, dzięki czemu mój Klient ma pewność, że jest obsługiwany fachowo i z należytą starannością, a jego sprawa nie jest jedną z wielu.

e-mail: kancelaria@bk-adwokaci.pl
mobile: 667 909 331

                   

Obsługa prawna najwyższej jakości

najwyższa jakość I DOSTĘPNOŚĆ

Jesteśmy głęboko przekonani, że zapewnienie Klientom profesjonalnej pomocy prawnej nie byłoby możliwe, bez najwyższej staranności leżącej u podstaw każdej czynności przedsiębranej w zakresie działalności Kancelarii. Prawo jest skomplikowane, dlatego używamy języka zrozumiałego dla każdego. W każdej sprawie cechuje Nas szybki czas reakcji.

ZAUFANIE I EMPATIA

Wierzymy, że zaufanie pomiędzy Klientem a Adwokatem jest podstawą przy świadczeniu pomocy prawnej, dlatego nasze relacje z Klientami opieramy na zasadach uczciwości, wzajemnym szacunku i jak najlepszej komunikacji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, staramy się zrozumiec jego sytuację.

ETYKa ADWOKACKa

W naszej pracy kierujemy się wypracowanymi zasadami wykonywania zawodu Adwokata z uwzględnieniem zasad etyki i godności zawodu wierząc, że wykonując zawód zaufania publicznego spoczywają na nas szczególne obowiązki moralne.

TAJEMNICA ADWOKACKA

Zapewniamy naszym Klientom pełne bezpieczeństwo oraz świadomość, że wszelkie powierzone nam informacje pozostaną bezwzględnie poufne zarówno w trakcie świadczenia pomocy prawnej, jak i po ustaniu wiążącego nas z Klientem stosunku prawnego.
Rekomendacje
Wierzymy, że zaufanie pomiędzy Klientem a Adwokatem jest podstawą przy świadczeniu pomocy prawnej, dlatego nasze relacje z Klientami opieramy na uczciwości, wzajemnym szacunku i jak najlepszej komunikacji.
“Dobry adwokat w sprawach karnych. Bardzo profesjonalny w tym co robi.” ZBIGNIEW K.

“Korzystam z pomocy kancelarii adwokata Kamila Wasilewskiego przy przygotowywaniu umów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Polecam usługi tej kancelarii jako rzetelnej i kompetentnej.” ALEKSANDRA T.

“Pan Kamil skutecznie pomógł mi w sprawie karnej. Dzięki jego pomocy uniknąłem odpowiedzialności karnej przed fałszywymi oskarżeniami ze strony byłej rodziny. Gorąco polecam Pana Mecenasa.” JAREK L.

“Kiedy straciłem już wszelkie nadzieje, Pan Mecenas pomógł mi wygrać przed sądem z ZUS o emeryturę. Dziękuje i polecam tego adwokata.” JERZY B.

“Jestem bardzo zadowolona z porady mecenasa Kamila Wasilewskiego. Pan mecenas bardzo mi pomógł. Otrzymałam szybką i precyzyjną odpowiedź na mój problem, dzięki czemu wiem, jak mam dalej postępować.” BARBARA

Jak możemy Ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu napisz, kiedy możemy się z Tobą skontaktować.