SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK

Jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Procedura założenia i rejestracji spółki z o.o. jest niestety w dzisiejszych realiach długotrwała i czasochłonna. Przedsiębiorcom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą wielokrotnie zależy na czasie chcąc uniknąć żmudnego procesu zakładania spółki od podstaw.
W związku z tym Kancelaria wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i w tym celu nawiązała współpracę z firmą StillWell Polska sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu specjalizującą się w sprzedaży spółek z o.o. zarejestrowanych na terenie Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. Gotowe spółki posiadają wszystkie niezbędne numery (KRS, NIP, Regon, VAT polski i europejski) i dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie.
Procedura sprzedaży spółki odbywa się w przeciągu 2-3 dni od ustalenia wszystkich szczegółów i wymaga od Klienta jedynie przesłania niezbędnych dokumentów i wizyty u notariusza. Sprzedaż gotowych spółek i spotkanie u notariusza umawiane jest w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu lub na życzenie Klienta w innym mieście.
Zachęcamy zatem do skorzystania z powyższej usługi.

Jesteś klientem biznesowym? Sprawdź, jak jeszcze możemy Ci pomóc.

Jak możemy Ci pomóc?

Zadaj pytanie lub po prostu napisz, kiedy możemy się z Tobą skontaktować.